Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

    Ldap; entegrasyon, telekomünikasyon ve bilişim sektörlerinde, projelendirme, satış, kurulum, bakım, eleman kiralama, profesyonel teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermek üzere 2015 yılı içerisinde kurulmuştur. Kurucularının, ilgili sektörlerdeki 15 yılı aşkın bilgi ve deneyim birikimini bir araya getirmesi ile faaliyete geçen firma, İstanbul ofisinde hizmet vermektedir.

    Sektörünün yeni markası Ldap’ın sunduğu çözümler arasında, lokal ve geniş alan ağ, güvenlik, Wi-Fi, veri yönetimi hizmetleri, marka bağımsız sunucu ve veri depolama çözümleri, masaüstü, server, uygulama sanallaştırma çözümleri, Microsoft çözümleri, Network Çözümleri, Sistem odası tasarımı, Felaket kurtarma senaryoları  bulunurken, uygulama alanları, kobi, kurumsal ve kamu kurumlarına kadar yayılmaktadır. Ldap, bünyesinde saha uzmanı, mühendisi ve eğitmenlerden oluşan  dinamik, uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından, ihtiyaç ve çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde, müşterilerinin ihtiyaçlarına benzersiz ve eksiksiz çözümler sunmayı hedefler

    Ldap müşterilerinin ana işine değer katmak, ağ ve bilgi teknolojileriyle müşterilerini geleceğe taşıyan en doğru adres olmak ve profesyonel çözümleri en uygun maliyetlerle müşterilerine sunmak amacıyla kurulmuştur. Biz araştırmacı bir şirketiz. En iyi çözümleri müşterilerimizle buluşturmak ve mükemmel hizmet seviyesi sunmak temel odak noktamız. Ldap’la çalıştığınızda sistemin size teslim edilmesinden sonra da yanınızda olduğumuzu bilirsiniz. Bizim müşterilerimizle ilişkimiz karşılıklı bilgi paylaşımını içerir. Bizim uzmanı olduğumuz konularda siz bize danışırken sizin ana işinizle ilgili gereksinimleri öğrenir; kendi işimizi size özel geliştirdiğimiz uygulamalarla zenginleştiririz.

Kısaca Ldap’la çalışırken "mükemmel müşteri deneyimini"​ hissedersiniz!

Çözüm ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 685 10 68

© 2017 Ldap Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. | Sitede yayınlanan yazılı ve görsel meteryalin tüm hakları saklıdır.
Top